Odvjetnik

Mladen Prka

partner

mladen.prka@ggp.hr
+385 91 2127 699

  • trgovačko pravo
  • obvezno pravo
  • insolvencijsko pravo
  • javna nabava
  • sudski i arbitražni postupci
  • hrvatski
  • engleski

Odvjetnica

Martina Gajski

partner

martina.gajski@ggp.hr
+385 91 2322 255

  • trgovačko pravo
  • obvezno pravo (uključujući intelektualno vlasništvo)
  • radno pravo
  • javna nabava
  • sudski i arbitražni postupci
  • hrvatski
  • engleski
  • francuski
  • talijanski

Odvjetnik

Janjko Grlić

partner

janjko.grlic@ggp.hr
+385 91 3137 699

  • kazneno i prekršajno pravo
  • hrvatski
  • engleski

Odvjetnica

Tamara Obradović Mazal

partner

tamara.mazal@ggp.hr
+385 98 337 098

  • javna nabava
  • tržišno natjecanje i državne potpore
  • arbitraža
  • pravo Europske unije
  • hrvatski
  • engleski
  • njemački

Odvjetnik

Elias Ernst

partner

elias.ernst@ggp.hr
+385 91 4844 156

  • trgovačko pravo
  • insolvencijsko pravo
  • javna nabava
  • upravno pravo
  • sudski i arbitražni postupci
  • hrvatski
  • engleski

Odvjetnik

Ivan Šimonović

partner

ivan.simonovic@ggp.hr
+385 91 4844 150

  • trgovačko i insolvencijsko pravo
  • obvezno pravo
  • radno pravo
  • nekretnine i zemljišnoknjižni postupci
  • parnični postupci
  • hrvatski
  • engleski

Odvjetnica

Tina Škarica

partner

tina.skarica@ggp.hr
+385 91 4844 152

  • trgovačko i insolvencijsko pravo
  • ovršno pravo
  • sudski postupci
  • hrvatski
  • engleski

Odvjetnik

Imon Choudhury

imon.choudhury@ggp.hr
+385 98 9363 899

  • kazneno i prekršajno pravo
  • obvezno pravo
  • sudski postupci
  • hrvatski
  • engleski

Odvjetnica

Ivana Špehar Janković

ivana.spehar.jankovic@ggp.hr
+385 91 1544 810

  • kazneno i prekršajno pravo
  • gospodarski kriminalitet
  • sudski postupci
  • hrvatski
  • engleski
  • njemački

Odvjetnička vježbenica

Ana Roce

ana.roce@ggp.hr
+385 91 4844 153

  • hrvatski
  • engleski
  • talijanski

Odvjetnička vježbenica

Iva Pranjić

iva.pranjic@ggp.hr
+385 99 4844 102

  • hrvatski
  • engleski

Odvjetnički vježbenik

David Turkalj

david.turkalj@ggp.hr
+385 99 4844 034

  • hrvatski
  • engleski

Odvjetnička vježbenica

Nicole Rodić

nicole.rodic@ggp.hr
+385 99 4845 172

  • hrvatski
  • engleski
  • francuski